Japonský topol

Chcete si vybudovat nezávislost od zvyšování cen všech surovin? Vypěstujte si vlastní les.

Vítejte na stránkách registrovaných prodejců sadby rychle rostoucích dřevin – Japonského topolu.

Pravidelně dodáváme klientům sadbu rychle rostoucího topolu (japonský topol). jediné co potřebujete je mít k dispozici pozemek a vyřídit si patřičné povolení k výsadbě rychle rostoucích dřevin.

Tímto oborem se zabýváme již několik let. Prodáváme kvalitní sadbu se všemi potřebnými dokumenty, pomáháme při přípravách před založením plantáže Japonského topolu, provádíme výsadbu Japonského topolu, následnou péči a sklizeň.

Každoročně realizujeme projekty ve statním a soukromém sektoru a to nejenom v České Republice, ale i na Slovensku, vysázely jsme desítky tisíc stromů, pečujeme o stromy, sklízíme stromy za účelem tvorby tepelné energie. Zahájily jsme spolupráci s Lesy ČR v podobě péče o semenné sady, které budou dále sloužit jako sadba pro další nové stromy.

Současná situace, není zrovna příznivá:

Silné zdražovaní elektřiny a plynu, která nebude stagnovat, ale v příštích letech stále poroste.

Díky kůrovcové kalamitě se stává i dřevo nedostatkovým materiálem.

Zákaz požívání kotlů 1. a 2. emisní třídy od září 2022.

Nabízíme možnost jak se s těmito nepříznivými překážkami v klidu vyrovnat a to vypěstováním vlastního dřeva, které si můžete sklízet každoročně a dokonce i v jakoukoliv roční dobu podle potřeby a bez patřičného povolení ke kácení stromů.

Důležité je, že se jedná o cílené pěstování dřevin za účelem energetického využití a tudíž spadá do kategorie 1., která se dále rozlišuje podle způsobu využití a označuje se O1. Vždy se jedná o to nejkvalitnější což je důležité nejen pro ekologii, ale i pro možnost získání dotace na nový kotel, případě pro topení v nových zplynovacích kotlích.

Letošní jaro nabízíme poslední možnost, jak pořídit sadbu rychle rostoucího Japonského topolu za starou cenu.

Pro podrobné informace a objednávky je k dispozici kontaktní formulář případně rychlý kontakt +420 739479693.

     

     

    Rychle rostoucí dřeviny, mohou být jistota investice do Vaší rodiny.