PALIVOVÉ DŘEVO JESENICKO A OSTRAVSKO – PRODEJ DŘEVA JESENÍKY, OSTRAVA A OKOLÍ

Nabízíme palivové dřevo pro všechny domácnosti po celém Olomouckém a Moravskoslezském kraji.

Dřevo, které nabízíme pochází ze soukromých lesů a je cíleně pěstované za účelem energetického využití, které je cíleně pěstované dřevin za účelem energetického využití, a proto není napadeno chorobami, houbami případně dalšími škůdci dřeva. To ocení hlavně ti klienti, kteří ani tak nekoukají na cenu dřeva (i když je taky důležitá), ale hlavně na kvalitu dřeva, které je v našem případě čisté a nic se z něj nesype při případné manipulaci ke kotli nebo krbu.

Další výhodou našeho dřeva je, že splňuje podmínky, které je spotřebitel povinen plnit při topení v nových kotlích, na které i třeba získal dotaci.

Dřevo na topení v současné době dodáváme pro okresy Jeseník a Ostrava. Palivové dřevo můžeme dodat jak v surové stavu, tak i na přání zákazníka vysušené. Rozdíl poté bude akorát v ceně. Stejně tak můžeme dodat dřevo ve velkém a to ve délkách podle ložné plochy dopravy nebo ve formě metrových kulatin, špalků, štípaného dřeva, pytlovaného dřeva do krbu.

Palivové Dřevo je možné dopravit přímo k Vám nebo si pro něj můžete dojed sami a přesvědčit se, co kupujete a za co platíte.

špalky jedou ke klientovi
Dodání špalků ke klientovi.

Pro více informací a objednávky je k dispozici kontaktní formulář

    nebo rychlý kontakt na tel. +420 739 479 693.

    Rychle rostoucí dřeviny, mohou být jistota investice do Vaší rodiny.